SPOŘIČE VODY

Naše spořiče vody přináší komfortní a účinné řešení skutečného a trvalého snížení spotřeby vody a energií na výrobu teplé vody pro všechny subjekty bez rozdílu velikosti. Snížení spotřeby až 70%. Žádné změny dodavatelů, žádní virtuální operátoři – snadno, rychle a hlavně dostupně.

SNADNÁ MONTÁŽ

RYCHLÁ NÁVRATNOST

UNIVERSÁLNÍ POUŽITÍ

DLOUHODOBÁ ÚSPORA

Snížení spotřeby vody a energií na výrobu teplé vody znamená výrazné snížení vašich finančních výdajů.

Malá koncovka na vodovodní baterii, které nikdo ani  nevěnuje pozornost, dokud se neucpe  rozvody plujícími nečistotami, vám může poskytnout dosud nepoznané možnosti. O zamezení plýtvání vodou, nepostradatelným zdrojem života na Zemi, snad není ani nutné hovořit.

V České republice se průtoky vody vodovodními bateriemi pohybují obvykle v rozmezí 15 – 20 l/min, u sprchových baterií běžně 12 – 25 l/min.

Snadnou výměnou běžné koncovky vodovodní baterie (usměrňovače proudu vody), která úsporu vody nepřináší,

za speciální spořič vody s průtokem vody 5 l/min je možné dosáhnout až 70% snížení spotřeby vody na umyvadlech a kuchyňských dřezech bez jakéhokoliv dalšího úsilí a změny uživatelského komfortu.

Víte, že cena teplé vody je 3 – 5 krát vyšší než cena vody studené?

Snížením spotřeby teplé vody dosáhnete snížení spotřeby energií na výrobu teplé vody a tím snížení finančních výdajů za elektřinu, plyn, tuhá paliva aj.

Nejen umyvadla a dřezy jsou často místy nehospodárnosti.

Víte, že i sprchování může být po ekonomické a ekologické stránce nehospodárnější než koupel ve vaně, pokud se budete sprchovat déle než 10 minut? Znáte cenu jednoho sprchování?

Napsat komentář