ODRAZOVÉ FÓLIE

Radflek je energeticky nejúčinnější úsporná radiátorová fólie na trhu, která odráží minimálně 95 % tepelné energie vyzařované ze zadní části vašeho radiátoru.

Nepřetápějte ulici ale šetřete na energiích a teple ve své domácnosti.

  • Snižuje tepelné ztráty až o 45%
  • Chrání životní prostředí
  • Vysoce kvalitní provedení za přiměřenou cenu
  • Minimální životnost fólie je 60 roků
  • Jednoduchá instalace do 5 minut, nemusíte platit žádnou specializovanou firmu
  • Nepotřebujete odstranit radiátory, Radflek fólii stačí zavěsit za radiátor
  • Není třeba nic přilepovat na zeď či radiátor
  • Po zavěšení za radiátor fólii není vidět

Princip:

Radiátor produkuje teplo do všech směrů v místnosti. Více než 40% tepla se ztratí ve studené stěně za radiátorem. Pokud vložíte mezi radiátor a studenou stěnu energeticky úsporné radiátorové fólie Radflek, minimálně 95% tepla se odrazí zpět do místnosti.

Teplo, které se začne odrážet zpět do místnosti, zapříčiní rychlejší vytopení místnosti na požadovanou teplotu a tak dojde ke snížení spotřeby tepla a k úspoře peněz.

Fólie jsou vyrobeny ze sedmivrstvého materiálu, který se nazývá Eco – Brite®, což je unikátní laminátová hliníková fólie se speciálně upraveným dlouhotrvajícím povrchem, který zabraňuje oxidaci a udržuje vysokou odrazivost fólie.

Energeticky úsporné radiátorové fólie Radflek jsou mnohem účinnější, než obyčejné kuchyňské (potravinářské) hliníkové fólie, protože ty nejsou laminátové a nemají sedm vrstev.

Fólie Radflek jsou odolné vůči roztržení do hmotnosti 250kg. Kuchyňské (potravinářské) fólie se snadno roztrhnou, mají nízkou odrazivost a po krátkém čase oxidují.

Byly testovány britskou organizací BBA (British Board of agrément) a institucí BRE (The Building Research Establishment).

Z výsledků testů bylo potvrzeno, že fólie Radflek vám ušetří až 45% nákladů za vytápění.

BBA také certifikovala a potvrdila, že fólie Radflek jsou vyrobeny z materiálu s minimální životností 60 let.

Napsat komentář