FOUKANÁ IZOLACE

Foukaná izolace je vhodná k zateplování nových i starších domů, s potřebou izolovat strop nebo střechu. Při její aplikaci není potřeba vyklízet ani bourat zateplované prostory. Izolační materiál se pomocí aplikačního stroje, umístěného před domem na nákladním automobilu, hadicemi dopraví do místa zateplení. Foukaná izolace přilne přesně ke stavební konstrukci, díky čemuž nevznikají tepelné mosty a dostane se i na těžko dostupná místa.

Zateplení stropu

Zateplení stropu

Zateplením stropu jednoduše vyřešíte úniky tepla z domu. Teplo z vašeho domu neuniká pouze okny a fasádou, ale ve velké míře právě stropem. Tepelnou izolací stropu teplo přestane unikat ven, zůstane v místnosti a tím se zvýší celková tepelná pohoda vašeho bydlení.

Zateplení stropu

Zateplení střechy

Zateplením střechy zabráníte vstupu horka v létě do místností pod střechou a v zimě udržíte teplo v místnosti. Do prostoru mezi střechou a stropem se aplikuje foukaná izolace a tím se vytvoří vrstva, která vytvoří tepelnou pohodu po celý rok.

Zateplení stropu

Zateplení půdy a podlahy

Tepelná izolace půdy respektive podlahy na půdě je důležitou součástí při úspoře energií na vytápění domu. Díky této izolaci lze zateplit půdu rychle, bez nepořádku a bourání.

Co je foukaná minerální izolace?

Foukaná izolace zajišťuje dodatečné zateplení stropních konstrukcí, zejména duté stropy, volné plochy nevyužitých půd, ploché duté pultové střechy, ale také duté stěny panelových domů.

Věděli jste, že:

  • tepelně izolovaný strop ušetří až 30% nákladů za vytápění a přitom je až 10x levnější než izolace fasády nebo pouhá výměna oken?
  • izolace půdy foukanou izolací zlepšuje klima v domě, je z principu protipožární, zvyšuje teplotu, šetří za topení a to vše s návratností do 4 let  ?
  • díky moderní technologii a špičkovým materiálům dosahujeme vysoké rychlosti realizace, dlouhé životnosti a až 10 let záruku?

Napsat komentář